خدمات زیبایی کلینیک آرامش نوین

خدمات لمینت دندان

خدمات لمینیت دندان با حدیدترین مواد

خدمات کامپوزیت دندان

خدمات کامپوزیت با به روزترین روش و بهترین مواد

خدمات دیگر زیبایی دندان

انواع خدمات دیگر زیبایی

لمینت دندان چیست؟


همانطور که میدانید لمینت سرامیکی (ونیر سرامیکی) و هم لمینت کامپوزیت دندان ( ونیر کامپوزیت) لایه ای است همرنگ دندان ها ، که برای اصلاح رنگ و یا اصلاح طرح دندان ها روی آنها قرار میگیرد. این روزها این درمان یکی از رایج ترین درمان های ترمیم زیبایی دندانپزشکی به شمار میرود. این روش طراحی لبخند برای اصلاح فاصله بین دندان ها، فرم ، رنگ و شکل آنها یا به طورکلی ایجاد یک لبخند هالیوودی استفاده میشود.

در تصاویر این مطلب میتوانید نمونه عکس لمینت دندان و وضعیت دندان ها قبل از ترمیم را مشاهده کنید.

کامپوزیت دندان چیست؟

کامپوزیت در واقع همان موادی است که برای پر کردن دندان‌ها استفاده می‌شود. مواد کامپوزیتی به صورت خمیری بوده و همرنگ دندان‌هاست که یک لایه نازک از آن بر روی سطح دندان قرار می‌گیرد و فرم داده می‌شود. کامپوزیت‌ها مواد رزینی هستند که با توجه به تعداد و اندازه ذرات‌شان در دسته‌های مختلف قرار می‌گیرند و کاربردهای مختلفی نیز دارند.

تفاوت کامپوزیت و لمینیت چیست؟

کامپوزیت ونیر و لمینت دندان یک روش دندانپزشکی زیبایی و راه حلی پیشرفته است که از طریق آن می توانید از دندان های سفید مرواریدی و سالم لذت ببرید. آنها مواد نازک، مشابه رنگ دندان و سفارشی برای هر بیمار هستند که به جلوی دندان های شما متصل می شوند و به انواع مشکلات دندانی رسیدگی می کنند. تصمیم گیری در مورد اینکه کدام تکنیک برای شما مناسب است به مجموعه ای از معیارهای متفاوت دهان و دندان و نظر دندانپزشک بستگی دارد. پس از بررسی دقیق مزایا و معایب ونیرهای دندانی، می توانید هر کدام را به طور دقیق بررسی کنید تا به یک نتیجه معقول برسید.

کامپوزیت

آماده‌سازی سطح دندان و قرار دادن لایه ای از مواد همرنگ با اشعه در یک جلسه بوده که همزمان نامرتبی، بدرنگی و بدشکلی دندان‌ها نیز اصلاح می‌شود.
علی‌الخصوص دندان هایی که در اثر پوسیدگی، تصادف و یا تغییر رنگ آسیب دیده‌اند. 

لمینیت

ونیرهای لمینت دندان یک لایه نازک پوشاننده و شفاف هستند که به سطح دندان متصل می‌شوند. به عبارت دیگر، ونیرها نمونه‌های نازک‌تری از سایر پروتزهای ثابت هستند که در دندانپزشکی به عنوان روکش دندان مورد استفاده قرار می‌گیرند. هدف از نصب ونیرهای لمینت، اصلاح عیوب زیبایی دندان‌هاست.

بسیاری از خدمات دیگر زیبایی دندان ها از جمله بلیچینگ ، اصلاح طرح لبخند و…. در کلینیک آرامش نوین انجام میشود. جهت رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.